سرزمین گرانول
خانه / کک متالوژی / پخش‌ عمده کک متالورژی دانه بندی

پخش‌ عمده کک متالورژی دانه بندی

کک متالوژی موادی سخت و جامد هستند که درون این ماده پر از کربن است. این ماده توسط حرارت مشخصی که به زغال سنگ داده می شود به وجود می آید. علاوه بر حرارت و دمای مشخص باید زمان و فشار مشخصی نیز تعیین گردد.

کک ها سایز بندی در دانه های خود دارند و با توجه به دانه بندی خود در صنایع مختلف کاربرد دارند. پخش عمده کک متالورژی دانه بندی این محصول را برای مصرف در صنایع مختلف به مراکز مختلف مربوطه توزیع می کند.

پخش‌ عمده کک متالورژی دانه بندی

کاربرد انواع کک متالورژی دانه بندی

کاربرد انواع کک متالورژی دانه بندی زمانی که به زغال سنگ حرارت مشخصی با یک زمان و فشار تعیین شده پرداخته شود از آن یک گازی خارج می شود و محصول بدست آمده را ما به اسم کک می شناسیم. این ماده به دست آمده سیاه رنگ و جامد است.

کک ها همانطور که گفته شد دارای دانه های مختلفی هستند که هر کدام از این دانه بندی ها در صنایع مختلف کاربری خوبی از خود نشان می دهند. کاربرد خوب کک در متالورژی ذوب فلزات، کوره بلند، صنایع آلیاژی می باشد.

مثلا همین کک ها در کوره بلند سبب تامین انرژی می شوند به علاوه در ایجاد منافذی در سنگ و کانی ها که برای عبور گاز ها مناسب هستند گزینه خوبی هستند. با همه این کاربرد ها یک سوخت و یک احیا کننده در صنایع هستند.

دانه بندی کک ها از سایزبندی 0_1 تا مثبت 30 می باشند و به صورت فله و عمده و حتی بسته بندی به فروش می رسند. هر کدام از این سایز بندی ها برای صنعتی حائز اهمیت است و کاربری دارد.

در کک مقدار بالایی گوگورد و فسفر وجود دارد که اگر قرار باشد در صنعت فولاد سازی بکار برود همین دو عنصر درصد کیفیت فولاد را کمتر می کنند و عاملی مضر در ساخت فولاد می باشند.

خاکستری که در کک وجود دارد برای کوره بلند تاثیرات خوبی حاصل می کند و همین خاکستر مصرف و کاربری کک را بالا می برد همچنین سبب افزایش مصرف سنگ آهک می شود. کک ها سیاه رنگ هستند و شباهت زیادی به زغال سنگ دارند.

قیمت خرید کک متالورژی دانه بندی

قیمت خرید کک متالورژی دانه بندی کک متالورژی و زغال های آن در کشور خرید و خوبی خوبی دارند و در صادرات نیز بسیار پررونق هستند و به کشورهای زیادی صادر می شوند. قیمت کک متالورژی با توجه به دانه بندی و سایز آنها نرخ گذاری می شود.

خرید کک متالورژی دانه بندی توسط صنایع مختلف صورت می گیرد. هر صنایع با توجه به مزیت هایی که کک دارد و موارد مورد توجه صنعت خود دانه بندی مورد توجه خرید خود را انجام می دهند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

دیدگاهتان را بنویسید