مشاوره و سفارش

انواع گرانول

امروزه در صنایع تولیدی جهت ساخت انواع محصولات از مواد اولیه متنوع بهره گرفته می‌شود. از جمله این مواد اولیه می‌توان به انواع گرانول اشاره کرد که در صنایع تولیدی مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد. با کمک انواع گرانول که از مواد بازیافتی تهیه می‌شود می‌توان هزینه تولید را تا حد زیادی کاهش داد. از کاربرد‌های گرانول بازیافتی می‌توان به بهره‌گیری در صنایع تولید محصولات پلاستیکی، صنعت ساختمان، صنعت برق و… اشاره کرد.

موارد کاربرد انواع گرانول

همانطور که گفته شد انواع گرانول با تنوع در کیفیت در کشور تولید می‌شود که کاربردهای زیادی در صنایع مختلف دارد. از جمله موارد کاربرد گسترده گرانول در صنایع پلاستیک سازی می‌باشد که تولیدات مختلفی را در بر می‌گیرد. از آنجا که مواد اولیه مورد استفاده برای تولید محصولات پلاستیکی هزینه بالایی در بر دارد در تولید اکثر محصولات پلاستیکی از نمونه‌های باکیفیت گرانول استفاده می‌شود. از دیگر کاربردهای این محصول می‌توان به ساخت پروفیل در و پنجره اشاره نمود که ساختمان سازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. با توجه به استحکام و دوام گرانول در تهیه پروفیل انواع در و پنجره به کار گرفته می‌شود.

انواع محصول سوم

توضیحات را از قسمت متن و در جای همین نوشته وارد کنید.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع گرانول-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه ما با هدف و نگاهی متفاوت بدنبال ایجاد جریان‌های رویکردی اقتصاد سالم و مثبت و خیرخواهانه در مسیر اقتصادی کارخانه‌ها و صنایع کشور ایران است. باور ما این است یک حال خوب وقتی است که شما بتوانید سهمی از نابودی فقر را در فرصت عمر به خود اختصاص دهید. روزهای خوب برای مردم ما زمانی هست که بتوانیم جریان‌های بزرگ پول رو به سمت صنایع تولید این کشور جاری کنیم و این مهم با نگاه شما به گشودن درهای صادرات به زندگی‌تان و با تغییر یک اندیشه‌ای فراتر از خودکامگی‌ها فردی محقق خواهد شد با امید و توکل بر خدای بزرگ سرزمینی بهتر از امروز رو خواهیم ساخت. به امید ایرانی مهربان. شاد و سبز برای همه ما.

مدیر مجموعه گرانول

لاله کیانی