سرزمین گرانول
خانه / گرانول کابلی / تولید کننده انواع گرانول کابلی مرغوب

تولید کننده انواع گرانول کابلی مرغوب

تولید کننده گرانول کابلی به عرضه این محصول به صورت عمده می پردازند که علاوه بر کیفیت خوب و در سطح استاندارد های بی المللی، دارای قیمت بسیار مناسبی نیز می باشد که امروزه از آن ها به صورت گسترده در بخش های مختلف استفاده می شود و این نوع از گرانول ها جزء مرغوب ترین و درجه یک ترین انواع آن ها می باشد.

تولید کننده انواع گرانول کابلی مرغوب

مصارف انواع گرانول کابلی

مصارف انواع گرانول کابلی گرانول یکی از محصول های بسیار مهم و اولیه در صنایعی هم چون پتروشیمی محسوب می شود و در انواع گوناگونی می باشد که از جمله آن ها می توان به گرانول های کابلی اشاره کرد که ساختار آن ها به صورت یک ماده پلیمری بوده که با استفاده از ترکیب آن با مواد شیمیایی مختلف و به وسیله فرمولاسیون های و توسط تجهیزات پیشرفته تولید می شود که در موارد زیادی در صنعت مانند خودرو سازی کاربرد دارد.

باید توجه داشت که گرانول های کابلی در فرایند های تولید از استحکام بالایی بر خوردار نبوده و به همین خاطر آن ها را با استفاده از گرما و حرارت معین و مشخص و به وسیله دستگاه اکسترودر مستحکم کرده و همین عامل سبب خواهد شد تا مقاومت و دوام آن بسیار بالا رود که در ابتدا در ابعاد و متراژ های بالایی بوده که به وسیله دستگاه برش به صورت دانه های ساچمه ای در می آورند.

هم چنین از موارد مصرف این نوع گرانول ها می توان به استفاده از آن ها در کابل های برق اشاره داشت که در ضخامت های متفاوتی بوده و به همین خاطر در بخش های مختلفی از کابل ها مورد استفاده قرار می گیرند و از ویژگی های آن ها می توان به قابلیت انعطاف بالایی که دارند اشاره کرد و علاوه بر این از این محصول ها که با استفاده از فرایند های تزریق انجام می شود می توان برای انتقال جریان برق استفاده کرد.

قیمت فروش گرانول کابلی

قیمت فروش گرانول کابلی کارخانه های زیادی در کشور به فروش گرانول کابلی به صورت عمده می پردازند که در کیفیت های متفاوتی بوده و مواد اولیه در ساختار آن ها با یک دیگر متفاوت می باشد و به همین خاطر از آن ها در بخش های مختلفی از صنعت استفاده می شود و با استفاده از کارایی و کاربرد هایی که دارد نرخ های مشخصی برای آن ها تعیین می شود.

قیمت گرانول کابلی تولید داخل در مقایسه با نمونه های وارداتی که در گذشته از کشور های دیگر انجام می شد بسیار مناسب تر بوده و به همین دلیل بسیاری از خریدار ها که عموما کارخانه های پتروشیمی هستند به خرید این محصول می پردازند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

دیدگاهتان را بنویسید