سرزمین گرانول
خانه / گرانول بادی / خرید و فروش گرانول بادی

خرید و فروش گرانول بادی

مواد اولیه ی گرانول بادی، لاستیک و پلاستیک می باشد. در موارد بسیاری مشاهده شده که از ضایعات، نایلون، تایر و سایر مواد پلاستکی برای تولید گرانول استفاده شده است. این مواد کاربردهای بسیار داشته، و فروشندگان آن هرکدام بسته به نحوه ی استفاده از این ماده، تولیدات متنوعی را وارد بازار فروش کرده اند. امروزه خرید و فروش گرانول، باعث اشتغال زایی فراوانی شده است. کارخانجات بسیاری به خرید و بازیافت پلاستیک اشتغال دارند. همچنین شرکت های بسیاری را در صفحات اینترنتی می توان یافت که متقاضی خرید یا فروش پلاستیک، و سایر ضایعات پلاستیکی، برای تولید گرانول بادی می باشند.خرید و فروش گرانول بادی

جایگاه گرانول بادی در صنعت

جایگاه گرانول بادی در صنعتگرانول بادی چیست؟ گرانول ماده ای است که در کارخانجات جمع آوری پلاستیک، توسط ضایعات پلاستیکی تولید می شود. گرانول بادی دارای رنگ های مختلف و یا به شکل بیرنگ بوده و کاربردهای متنوعی دارد. شرکت هایی که به خرید و فروش گرانول مشغول هستند، از این مواد انواع اقلام موردنیاز جامعه را تهیه می کنند. از جمله معروف ترین و پرکاربردترین محصولاتی که از گرانول تهیه شده اند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • تولید نایلکس
 • سفره های یک بار مصرف
 • گالن
 • انواع سازه های بادی مانند: استخر توپ بادی، قصر بادی، جامپینگ و موارد بسیار دیگر.
 • کفپوش در مهدکودک، پارک ها و فضاهای عمومی،  تولید چمن مصنوعی برای زمین های ورزشی مانند زمین فوتبال و…

بازیافت انواع گرانول بادی

 بازیافت انواع گرانول بادیگرانول بازیافتی در کارخانه های مخصوص بازیافت پلاستیک، و گرانول انجام می گردد. گرانول بادی انواع مختلفی داشته که از آن جمله می توان به رنگ های مختلف آن و کاربرد هریک اشاره کرد.

 • گرانول بادی بیرنگ که از آن در تهیه نایلکس و انواع مشتقات پلاستیکی استفاده می گردد.
 • گرانول آبی رنگ
 • گرانول زرد رنگ
 • گرانول شیری و رنگ بندی های مختلف و متعدد دیگر.

در بین تمامی انواع گرانول ها با رنگ بندی های متفاوت، گرانول بیرنگ بدلیل اینکه برای اولین بار بازیافت می شود و در بازیافت آن از مرغوب ترین مواد آسیاب شده استفاده می گردد، در بین تمام انواع گرانول بادی از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد. قیمت گرانول بادی بیرنگ به نسبت سایر گرانول های رنگی بیشتر می باشد، به این دلیل که کیفیت این گرانول بر روی سایر گرانول ها و نحوه ی رنگ گرفتن آن ها موثر است.

موارد مصرف گرانول بادی چیست؟

موارد مصرف گرانول بادی چیست؟امروزه در صنعت و در موارد بسیاری از گرانول بادی استفاده می شود که نمونه های پر طرفدار آن عبارتند از: 

 • تهیه ی انواع وسایل بادی از جمله؛ وسایل بازی در پارک ها و فضاهای تفریحی مثل، قصر بادی، استخرها و سرسره های بادی و…
 • تهیه و تولید سفره های یک بار مصرف و بازیافت مجدد ضایعات پلاستیکی
 • عروسک های تبلیغاتی
 • انواع تکان دهنده کودک
 • انواع کفپوش
 • چمن مصنوعی

و موارد مصرف بسیار دیگر.

فروش دربازار گرانول بادی پلاستیک

فروش دربازار گرانول بادی پلاستیکقیمت گرانول پلاستیک در کارخانجات مختلف متفاوت می باشد. چرا که هریک از این تولیدکنندگان استفاده های متنوعی از آن برده و تولیدات یکسانی ندارند. در کشور ما بیش از ۹۰ درصد از ضایعات پلاستیکی وارد محیط زیست شده و هیچ مورد استفاده ی نخواهند داشت. در صورتیکه با توجه به کاربردهای فراوان گرانول بادی در بازار فروش، اگر این ضایعات پلاستیکی جمع آوری شده و در اختیار بازیافتی های مخصوص پلاستیک قرار داده شود، نتنها تولیدات گرانول افزایش یافته که در پس آن موارد مصرف بسیاری به دنبال دارد، بلکه کمک شایانی به اقتصاد کشور نیز می شود.

قیمت انواع گرانول بادی رنگی

قیمت انواع گرانول بادی رنگیگرانول های بادی رنگی موارد مصرف بسیاری دارند. برای مقایسه ی قیمت گرانول های بادی رنگ می توان این توضیح را ارائه داد، که گرانول های بادی بیرنگ، سفید رنگ و شیری رنگ به ترتیب قیمت های بالاتری نسبت به سایر گرانول های رنگی دیگر دارند. چرا که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار بوده، و امکان رنگ پذیری در هر طیفی را دارند. خصوصا گرانول بادی بیرنگ که درجه کیفیت آن از تمامی انواع آن بیشتر می باشد. قیمت سایر گرانول های بادی رنگی؛ مانند زرد، آبی، قرمز و… با توجه به مورد مصرف و سفارش مشتریان، و همچنین کیفیت و جنس آن گرانول متغیر می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش نقد گرانول بادی

فروش نقد گرانول بادی سفید رشته ای

فروش نقد گرانول بادی سفید رشته ای امروزه با افزایش قیمت بازار گرانول پتروشیمی و …

دیدگاهتان را بنویسید