سرزمین گرانول
خانه / گرانول پلی اتیلن / فروش انواع گرانول پلی اتیلن صادراتی

فروش انواع گرانول پلی اتیلن صادراتی

فروش انواع گرانول پلی اتیلن صادراتی توسط نمایندگی های معتبر صورت می گیرد. گرانول پلی اتیلن نوعی ساختار پلیمری می باشد. گفته می شود که پلی اتیلن از نوع پلیمر های گرمانرم بوده است. این مواد هنگام رسیدن به نقطه ذوب خود به حالت مایع در می آیند. و زمانی که به نقطه انجماد رسیده به حالت جامد تغییر حالت می دهد. در طراحی مواد پلاستیکی به کار می رود.

فروش انواع گرانول پلی اتیلن صادراتی

جنس مولکولی انواع گرانول پلی اتیلن

جنس مولکولی انواع گرانول پلی اتیلن جنس مولکولی انواع گرانول پلی اتیلن به نوع پلی اتیلن بستگی دارد در سطح شرکت های سازنده انواع مواد پلاستیکی از انواع جنس های گرانول های مختلف استفاده می کنند. یکی از انواع پلی اتیلن های موجود در سطح بازار از نوع سنگین این مواد شیمیایی بوده است.

در پلی اتیلن سنگی فشردگی مولکولی باعث افزایش دانسیته و کاهش میزان انعطاف پذیری ان می گردد. مقاومت این نوع پلی اتیلن از نوع سبک کم تر بوده است. اما مقاومت این نوع پلی اتیلن ر برابر انواع تنش های محیطی بیشتر بوده است. از این نوع پلی اتیلن ها در سطح کشور بیشتر در زمینه ساخت ظروف برای نگهداری سوخت و صندلی های موجود در فضای باز و اسباب بازی، انواع لوله ها و کابل های موجود در سطح بازار استفاده می کنند.

نوع دیگری از این مواد شیمیایی پلی اتیلن سبک نام دارد این مدل از نظر فشردگی مولکولی از دانسیته کم تری برخوردار می باشند این مدل پلی اتیلن از میزان انعطاف پذیر بیشتری دارند. ویژگی های مورد ظنر باعث شده تا از این سازه در اجرای فیلم، ورق جهت روکش های طلقی، آستر های بسته بندی و انواع کاور ها و ظروف تحت فشار و روکش کابل استفاده شده است.

نوع دیگری از پلی اتیلن در سطح بازار وجود دارد که از آن به عنوان پلی اتیلن ترفتالات گفته می شود. این پلی اتیلن در واقع پلاستیک گرما نرم بوده است. از این مدل در زمینه نگهداری مواد غذایی در سطح کشور استفاده می کنند. این مواد شیمیایی از استحکام بالایی نیز برخوردار می باشند.

قیمت خرید گرانول پلی اتیلن صادراتی

قیمت خرید گرانول پلی اتیلن صادراتی قیمت خرید گرانول پلی اتیلن صادراتی به موارد متعددی بستگی دارد هر چه قدر کیفیت محصول بیشتر بوده باشد قیمت خرید ان نیز افزایش پیدا می کند. فروش گرانول پلی اتیلن بهتر است که به صورت عمده و بدون واسطه بوده باشد در این صورت مواد پلی اتیلن با قیمت مناسبی تهیه خواهد شد.

قیمت گرانول پلی اتیلن در مراکز عرضه کننده به راحتی قابل استعلام بوده است از این مواد شیمیایی در ساخت انواع ظروف و مواد پلاستیکی در داخل کشور استفاده می کنند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده گرانول پلی اتیلن بازیافتی

گرانول پلی اتیلن بازیافتی پس از تولید پودر شیمیایی آن در کارخانه، به قسمت بسته بندی رفته و در آن جا در بسته بندی های شکیل و زیبا که از نظر سایز و اندازه با هم

دیدگاهتان را بنویسید