سرزمین گرانول
خانه / گرانول ضایعات گونی / فروش بهترین گرانول ضایعات گونی

فروش بهترین گرانول ضایعات گونی

شرکت ما در زمینه فروش عمده بهترین انواع گرانول ضایعات گونی فعالیت میکند. این مجموعه مفتخر است اعلام کند که قادر به  تامین نیاز روزافزون صنایع مختلف به مواد اولیه میباشد و از این طریق، رونق صنایع را بهبود میبخشد. نکته حائز اهمیت در مورد خرید از مجموعه ما این است که به دلیل حذف واسطه ها، مشتریان عزیز میتوانند محصولات را با مناسب ترین قیمت خریداری نمایند.

فروش بهترین گرانول ضایعات گونی

خط مکانیزه بازیافت ضایعات گونی

خط مکانیزه بازیافت ضایعات گونی امروزه برای ساخت بسیاری از محصولات در صنایع مختلف، از مواد بازیافت شده به عنوان مواد اولیه استفاده میشود؛ زیرا این مواد اولیه ممکن است به راحتی تولید نشوند و یا فراوانی آنها در طبیعت محدود باشد. بنابراین میتوان گفت صنعت بازیافت کمک شایانی به رشد صنعت کرده است.

شرکت ما انواع ضایعات گونی را بازیافت کرده و آن را تبدیل به گرانول میکند. گرانول ساختاری است که در پلمیرها موجود است. این ساختار به صورت دانه هایی با شکل ها و اندازه های مختلف میباشد که به عنوان مواد اولیه در بسیاری از صنایع، به خصوص صنعت تولید مواد پلاستیکی، به کار میرود.

از گرانول ضایعات گونی در صنایع مختلفی میتوان استفاده کرد که مهمترین آنها تولید گونی ها و کیسه های جدید میباشد که در زمینه حمل و نقل از آنها استفاده میشود. صنعت دیگری که استفاده بالایی از گرانول گونی دارد، صنعت ساخت دوک ریسندگی میباشد. رنگ دوک های تولید شده کاملا بستگی به رنگ گرانول های ضایعات دارد.

همچنین استفاده از این نوع گرانول ها برای صنعت تولید قطعات تزریقی مانند تولید انواع سبد میوه که در تره بارها مورد استفاده قرار میگیرد، رایج است.

نرخ نهایی گرانول ضایعات گونی

نرخ نهایی گرانول ضایعات گونی فروش گرانول به صنایع هدف از جمله فعالیت های پرسود محسوب میشود و به همین سبب شرکت های بسیاری در این زمینه فعالیت میکنند. وجود واسطه های بسیار میان فروشنده اصلی و خریدار، موجب شده است که قیمت تمام شده برای خریدار بسیار بالا باشد.

شرکت ما به منظور کمک به صنعت و اقتصاد کشور، گرانول های ضایعات را به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به صنایع و جوامع هدف به فروش میرساند. لازم به ذکر است که این اقدام قطعا نرخ گرانول را برای تمامی خریداران عزیز، کاهش داده و به رشد صنعت کشور کمک میکند. همچنین این مجموعه محصولات خود را در بازارهای خارجی نیز عرضه میکند که خود کمکی به اقتصاد خارجی کشور است.

شرکت ما مفتخر است ضمن تمامی خدمات گفته شده، امکان خرید اینترنتی را نیز برای خریداران فراهم سازد. به منظور خرید اینترنتی به سایت مجموعه مراجعه فرمایید و سفارشات خود را ثبت کنید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

دیدگاهتان را بنویسید