سرزمین گرانول
خانه / مواد گرانول / فروش عمده مواد گرانول

فروش عمده مواد گرانول

گرانول نوعی از ساختار است که در پلیمرها وجود دارد. ساختار گرانول به صورت دانه دانه بوده که در تولید بسیاری از مواد پلاستیکی کاربرد دارد.

در واقع گرانول ها به شکل دانه های گوله ای بوده که در پتروشیمی ساخته می سوند و برای تولید مواد مختلف به صورت اشکال گوناگون در می آید. 

به تعبیر دیگر، گرانول اسم پلیمر خاصی نمی باشد بلکه به نوعی از شکل پلیمر بدست آمده در پتروشیمی که به صورت دانه بوده و برای مصارف و کاربردها باید ذوب و شکل دهی شود گرانول می گویند.

دو روش برای تولید گرانول وجود دارد :

  • تولید گرانول رشته ای : این روش در ایران رایج تر است. روشی است که در آن پلاستیک پس از ذوب شدن در دستگاه اکسترودر و عبور از صافی های فلزی بشکل رشته هایی در می آید و پس از تکه تکه شدن خشک می‌شوند. این روش تولید بسیار ساده بوده اما گرانول های تولیدی دارای گوشه های تیز و خرده های پلاستیک هستند و شباهتی به مواد اولیه نو ندارند.
  • تولید گرانول خشک : در این روش پلاستیک‌ های خرد شده پس از ذوب شدن در اکسترودر به همان شکل مذاب بوسیله ی تیغه ای که با سرعت زیاد برش می‌ خورد و همزمان بوسیله ی یک مکنده و با عبور از مسیرهای لوله ای سرد و خشک می‌ شود.

با توجه به مصرف زیاد مواد گرانول در صنعت فروش این پلیمر در سراسر کشور وجود دارد. برای آگاهی از قیمت روز گرانول می توانید به فرشگاه های گرانول فروشی در سراسر کشور مراجعه کنید و با آگاهی از قیمت به خرید ایم ماده اقدام فرمایید . 

فروش عمده مواد گرانول

مصرف مواد گرانول در صنایع

مصرف مواد گرانول در صنایعبا توجه به افزایش روز افزون زباله ها در سراسر جهان بازیافت زباله ها امری مهم تلقی می شود و با توجه به این که زباله های پلاستیکی بخش اعظمی از زباله های موجود در جهان را شامل می شوند اگر این زباله ها بازیافت شوند علاوه بر حل مشکلات زیست محیطی مواد اولیه بسیاری از صنایع نیز به وسیله زباله های بازیافتی تامین می شود. به همین دلیل سود تولید گرانول علاوه بر تولید کنندگان بر محیط زیست نیز تاثیر می گذارد .

یکی از مهم ترین کاریردهای گرانول سازی در صنعت ، استفاده ی مجدد از ضایعات پلاستیکی در تولید محصولات جدید است.

کاربرد دیگر گرانول ساخت مواد PVC است که در تولید محصولات PVC به ویژه کابینت ها و کمدها مورد استفاده قرار می گیرد.

از گرانول برای ساخت لوله ها و اتصالات نیز استفاده های زیادی می کنند . 

از ضایعات گرانول نیز در صنایع مختلف استفاده می کنند .

فروش صادراتی مواد گرانول

فروش صادراتی مواد گرانولگرانول پلی اتیلن یکی از بهترین انواع گرانول بازیافتی در صنعت کشور است . به دلیل کیفیت بالای این نوع قیمت گرانول پلی اتیلن نسبت به سایر انواع گرانول بالا می باشد . 

با توجه به کیفیت تولید گرانول در داخل ایران این محصول در انواع درجه یک و درجه دو به کشورهای دیگر نیز صادر می شود که بازار فروش بسیار خوبی در کشورهای خارجی به دست آورده است که به ارز آوری برای کشور کمک بسیار زیادی می کند.

انواع مواد گرانول

انواع مواد گرانول با توجه به موارد مصرف مختلف گرانول این پلیمر پس از ساخت به شکل های متنوعی تبدیل می شود و به صورت  انواع گوناگونی در بازار به فروش می رسد .

انواع مواد گرانول :

  • گرانول نایلون
  • گرانول بادی
  • گرانول عدسی
  • گرانول خوراکی
  • گرانول پت
  • و …


نرخ قیمت مواد گرانول بازیافتی

نرخ قیمت مواد گرانول بازیافتیبرای اطلاع از قیمت روز و خرید انواع گرانول مانند قیمت گرانول پت ، قیمت گرانول پت بازیافتی، قیمت گرانول عدسی و … می توانید به سراغ فروشندگان گرانول نایلون برویم .

امرزه با توجه به افزایش انجام کار ها به صورت اینترنتی می توانید علاوه بر خرید حضوری از فروشگاه ها و فروشندگان گرانول می توانید از سراسر کشور نیز این پلیمر را می توانید به صورت اینترنتی در حجم های مختلف خریداری نمایید . 

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

دیدگاهتان را بنویسید