سرزمین گرانول
خانه / گرانول پلی اتیلن / فروش عمده گرانول پلی اتیلن تزریقی

فروش عمده گرانول پلی اتیلن تزریقی

با پیشرفت علم شیمی و شناخت عناصر و آشنایی با خواص آن ها موجب شده که از این عناصر به نحو احسن برای بالا بردن سطح کیفی زندگی بشر استفاده شود،عمده استفاده بشر از عنصر کربن ویا همان هیدرو کربن ها است، از جمله کاربرد های این عنصر تولیدگرانول پلی اتیلن تزریقی می باشد که این ترکیب کاربرد گسترده ای در تولید مواد پلاستیکی دارد.

فروش عمده گرانول پلی اتیلن تزریقی

استحکام کششی گرانول پلی اتیلن تزریقی

استحکام کششی گرانول پلی اتیلن تزریقی

پلی اتیلن ها موادی هستند که از زنجیره کربن به دست آمده اند و دارای چگالی پایینی بود این کاهش چگالی موجب افزایش خاصیت کشسانی و جلوگیری از ترک خوردگی این محصولات تولیدی از این ماده شود.

گرانول پلی اتیلن تزریقی در واقع متریال اولیه برای تولید در صنعت بوده این گرانول ها شفاف بوده و به گونه ای تهیه شده اند که حمل و نقل راحتی دارند و به هر میزان از درصد حجمی قابل تهیه هستند، به دلیل چگالی کم این مواد و افزایش کشسانی آن که به طبع ویژگی های منحصر به فردی به همراه دارد ،در تولید محصولات پلاستیکی مانند ،ظروف آشپز خانه ،ساخت لوله های پلی اتیلینی برای کاربرد های مختلف، ساخت لوله های بزرگ با قطری چند متری برای استفاده در صنعت به عنوان بستری برای انتقال مایعات، و سیالات مورد استفاده قرار میگیرند.

این ماده به دلیل خواص بی نظیری که دارد مقاومت نسبی بالایی در برابر خوردگی، خمش، سرما و گرما داشته و در صورت افزایش فشار و ضربه به لوله های تهیه شده از این ماده به راحتی ترک برنداشته و متلاشی نمی شوند.

همچنین به دلیل شفاف بودن گرانول آن و رنگ پذیری بالای این ماده در ساخت لوازم پلاستیکی منزل کاربرد وسیعی داشته و گستره رنگ وسیعی میتوان از آن تهیه نمود.

البته گرانول پلی اتیلینی دارای خاصیت های کشسانی متفاوتی بوده و از این لحاظ به چند دسته تقسیم میشود، گرانول پلی اتیلینی با خاصیت کشسانی بالا، گرانول پلی اتیلینی با خاصیت کشسانی پایین و کشسانی متوسط.

با توجه به نوع کالای تولیدی و خاصیت مورد انتظار از کالا از انواع مختلف این محصول استفاده میکنند.

عرضه کننده گرانول پلی اتیلن تزریقی

عرضه کننده گرانول پلی اتیلن تزریقی

فروش گرانول پلی اتیلن توسط شرکت های پتروشیمی بزرگ ایران انجام میشود زیرا این ماده از مشتقات نفت است.

عرضه گرانول پلی اتیلن هم در سایت معتبر این شرکت ها و هم به صورت عرضه در بورس و همچنین واسطه ها در این بین نقش فعالی دارند.

کارخانه های تولید کننده مواد پلاستیکی برای تهیه متریال مورد نیاز تولید خود میتوانند به www.granulate.ir که یک فروشگاه اینترنتی فعال در زمینه عرضه این گونه محصولات هستند مراجعه کرده و پس از ثبت سفارش این متریال را در اسرع وقت تحویل بگیرند.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

مطلب پیشنهادی

صادرات عمده گرانول پلی اتیلن بازیافتی

گرانول پلی اتیلن بازیافتی پس از تولید پودر شیمیایی آن در کارخانه، به قسمت بسته بندی رفته و در آن جا در بسته بندی های شکیل و زیبا که از نظر سایز و اندازه با هم

دیدگاهتان را بنویسید