سرزمین گرانول
خانه / گرانول چوب پلاست / فروش گرانول چوب پلاست اکستروژن

فروش گرانول چوب پلاست اکستروژن

فروش گرانول چوب پلاست یکی از گرانول های کامپاند جدید در صنعت و خوراک ماشین های اکستروژن است. مزیت های این گرانول به نسبت گرانول های حیطه پلاستیک نزدیک بودن حس اجسام پس از تولید به فضای طبیعی و دارا بودن درصدی از چوب در ساختار خود است و این نکته سازگاری این گرانول پلیمری را با محیط زیست اعلام می دارد.

محصولات تولیدی گرانول چوب پلاست

از دسته محصولات رایج در فضای بیرونی که در برابر عوامل طبیعی مثل بارندگی  و تغییرات دمایی مقاومت داشته  از جمله مصالح ساختمانی  قابل کاربرد در نما و پوشش های ویلا و ساختمان است  گرانول ها نقش مهمی را هم در صنعت کامپوزیت  هم بر عهده داشته و نوع گرانول چوب پلاست از مزایای بالاتری در تولید به نسبت ترمووود و نمونه های وارداتی دارد.  از جمله محصولات تولید شده داخلی در صنعت چوب پلاست در زیر به آنها اشاره میگردد.
کفپوش ها
نماپوش
قرنیزها
و حتی یراق آلات مثل نبشی . دسته طی و غیره….

نگاه صنایع به گرانول چوب پلاست

گرانول چوب  پلاست  که خود برای تولید کنندگان مختلف در مصالح ساختمان موادی آماده و حاوی رنگ پایه هست قابل مصرف می باشد. و این فاکتور چوب در نگاه صنایعی که صرفا پلاستیک استفاده میکنند  تاثیر گذاشته و آنها را به سمت خود جذب نموده البته ناگفته نماند امروزه تولید کنندگان زیادی در عرصه  گرانول تزریقی  مثل گلدان های پلاستیکی و اسباب بازی و یا غیره برای تغییر در صنعت خود به سمت گرانول چوب پلاست روی آورده اند  که با تغییر در پایه گرانول های پلیمری می توان مواد اولیه و خوراک ورودی آن صنایع را هم فراهم نمود.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی L.kiyani

مطلب پیشنهادی

سایت فروش انواع گرانول چوب پلاست

سایت فروش انواع گرانول چوب پلاست

گرانول چوب پلاست در انواع شاخه های صنعتی جهت تولید به فروش و مصرف می …

دیدگاهتان را بنویسید