مجموعه گرانولا شما را به خرید بهترین انواع گرانول دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید. در اولین فرصت بررسی می‌گردد ( پیگیری از طریق واتس اپ )

قیمت عمده گرانول گوگرد

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش گرانول گوگرد در دنیمصرف گرانول گوگرد در کشاورزیتاثیر گرانول گوگرد بر خاکمزایای گرانول گوگردانواع گرانول گوگردعرضه قیمت فوب گرانول گوگرد بندر عباس

ماهانه حدود ۹۰ هزار تن گوگرد به صورت کلوخه ای یا گرانول خوراکی برای بدنسازی از کشور صادر میشود. در حال حاضر تولید گوگرد در داخل بیشتر از میزان مورد نیاز برای مصرف است و کشور های چین، آمریکای لاتین، هند، آفریقا از کشور های اصلی وارد کننده محصوب میشوند و ایران سومین تولید گننده گوگرد در خاور میانه است.گوگرد ها در پالایشگاه های نفت و گاز ایران تولید میشود. مسئله مورد توجه این است که قیمت گوگرد متاثر از قیمت نفت میباشد.  قیمت کلوخه نسبت به نمونه گرانول ۱۵ دلار و قیمت رنگ روشن گوگرد نسبت به رنگ تیره این محصول ۵ دلار ارزانتر است.

قیمت عمده گرانول گوگرد

فروش گرانول گوگرد در دنی

فروش گرانول گوگرد در دنیگوگرد آذرشهر بصورت میکرویونیزه تولید میشود و دانه بندی ان بسیار ریز است. همچنین در صادرات هم استفاده میشوند.

مصرف گرانول گوگرد در کشاورزی

مصرف گرانول گوگرد در کشاورزیگوگرد جزو عناصر ثانویه برای تغذیه گیاه میباشد. موارد مصرف کود گوگرد در گیاه متفاوت میباشد. وجود این عنصر نقشی حیاتی در فعالیت های گیاه ایفا میکند. از وظایف این عنصر ساخت پروتئین و افزایش کیفیت محصولات میباشد. همچنین وجود این عنصر در برداشت دانه های روغنی بسیار اهمیت دارد. شکل قابل مصرف این عنصر بصورت یون سولفات است و شرایط برای تبدیل ان بصورت اکسیداسیون باید در خاک مهیا باشد. به منظور ایجاد فرم قابل جذب این عنصر برای گیاه باید سه شرط را فراهم کرد : رطوبت، مواد الی ، جایگذاری میکروارگانیسم های تثبیت کننده گوگرد . امروزه با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به محصولات کشاورزی با کیفیت باید بیش از قبل به میزان عناصر موجود در خاک توجه داشت و برای استفاده میزان انها و همچنین کیفیتشان را انالیز کرد. از این رو آنالیز گوگرد گرانول به منظور تولید کود مورد نیاز بسیار قابل توجه میباشد. میتوان بنتونیت را بطور جداگانه هم در خاک استفاده کرد که البته قیمت کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله به صرفه تر خواهد بود.

تاثیر گرانول گوگرد بر خاک

تاثیر گرانول گوگرد بر خاکاز مزایای گوگرد گرانول پلی پروپیلن در بورس برای خاک میتوان اصلاح خاک های شور و قلیا را نام برد و از انجایی که اکثر خاک های کشور ما دارای چنین شرایطی هستند استفاده از روش های مختلف میتواند در افزایش کیفیت و کمیت محصول نقش داشته باشد . گوگرد به روش های مختلفی میتواند وارد خاک شود مثلا :مصرف کودهای مختلف حاوی گوگرد ، هوادیدگی کانی های حاوی گوگرد ، استفاده از مواد اصلاح کننده حاوی گوگرد ، افزودن بقایای آلی به خاک. گوگرد موجود در خاک هک به روش های مختلفی از خاک خارج میشود: جذب توسط گیاهان و میکرو ارگانیسم ها ، ابشویی و خروج از خاک ، سوزاندن بقایای گیاهی و همچنین تصعید گوگرد از خاک.

مزایای گرانول گوگرد

مزایای گرانول گوگرد مشخصه ظاهری کود گوگرد بنتونیتی پاستیل داشتن رنگ سبز مایل به زرد است که ممکن است کمی بوی گوگرد داشته باشد و در صنعت کشاورزی به منظور اصلاح کننده خاک های قلیایی ، کود و تامین مواد مغذی برای گیاه مورد استفاده قرار میگیرد. مکانیسم عملکرد گوگرد بنتونیت دار به شرح زیر است:

با به کار گیری این نوع گوگرد، بنتونیت موجود در ان به تدریج رطوبت موجود در خاک را جذب میکند و متورم میشود. به دنبال این تورم و افزایش حجم گوگرد بنتونیتی متلاشی میشود و گوگرد موجود در ان به ذرات ریز تر تبدیل میشود و این ذرات ریز به راحتی توسط خاک جذب میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع گرانول گوگرد

انواع گرانول گوگردقیمت کود گوگرد گرانول متفاوت است و در سایت شرکت پالایش گاز خریدار گوگرد میتواند قیمت به روز انواع کود ها و فراورده های قابل استفاده گوگردی را بدست بیاورد.

عرضه قیمت فوب گرانول گوگرد بندر عباس

عرضه قیمت فوب گرانول گوگرد بندر عباسگوگرد های گرانول یا کلوخه ای در بندر عباس در پالایشگاه بندرعباس فراوری میشوند و اعتبار محصول تامین شده و قابل تایید است.با مراجعه به سایت این پالایشگاه میتوان مشخصات کامل درمورد گوگرد و نحوه پرداخت هزینه و زمان تحویل محصول را محاسبه کرد. همچنین سایت قابل اطمینان بوده و تسویه صرفا ریالی و مبنای محاسبه نرخ ارز آزاد در سایت سنا می باشد.

لاله کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره بازاریابی داخلی و خارجی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاوره بازاریابی داخلی و خارجی: لاله کیانی

راه های ارتباطی:

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ بیزینس: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sarzaminegeranul@

email icon ایمیل: lalehkiani777@gmail.com

مجموعه گرانولا شما را به خرید بهترین انواع گرانول دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید. در اولین فرصت بررسی می‌گردد ( پیگیری از طریق واتس اپ )

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *