سرزمین گرانول
خانه / گرانول گوگرد / قیمت عمده گرانول گوگرد

قیمت عمده گرانول گوگرد

ماهانه حدود ۹۰ هزار تن گوگرد به صورت کلوخه ای یا گرانول گوگرد از کشور صادر میشود. در حال حاضر تولید گوگرد در داخل بیشتر از میزان مورد نیاز برای مصرف است و کشور های چین، آمریکای لاتین، هند، آفریقا از کشور های اصلی وارد کننده محصوب میشوند و ایران سومین تولید گننده گوگرد در خاور میانه است.گوگرد ها در پالایشگاه های نفت و گاز ایران تولید میشود. مسئله مورد توجه این است که قیمت گوگرد متاثر از قیمت نفت میباشد.  قیمت کلوخه نسبت به نمونه گرانول ۱۵ دلار و قیمت رنگ روشن گوگرد نسبت به رنگ تیره این محصول ۵ دلار ارزانتر است.

قیمت عمده گرانول گوگرد

فروش گرانول گوگرد در دنی

فروش گرانول گوگرد در دنیگوگرد آذرشهر بصورت میکرویونیزه تولید میشود و دانه بندی ان بسیار ریز است. همچنین در صادرات هم استفاده میشوند.

مصرف گرانول گوگرد در کشاورزی

مصرف گرانول گوگرد در کشاورزیگوگرد جزو عناصر ثانویه برای تغذیه گیاه میباشد. موارد مصرف کود گوگرد در گیاه متفاوت میباشد. وجود این عنصر نقشی حیاتی در فعالیت های گیاه ایفا میکند. از وظایف این عنصر ساخت پروتئین و افزایش کیفیت محصولات میباشد. همچنین وجود این عنصر در برداشت دانه های روغنی بسیار اهمیت دارد. شکل قابل مصرف این عنصر بصورت یون سولفات است و شرایط برای تبدیل ان بصورت اکسیداسیون باید در خاک مهیا باشد. به منظور ایجاد فرم قابل جذب این عنصر برای گیاه باید سه شرط را فراهم کرد : رطوبت، مواد الی ، جایگذاری میکروارگانیسم های تثبیت کننده گوگرد . امروزه با توجه به افزایش جمعیت و نیاز به محصولات کشاورزی با کیفیت باید بیش از قبل به میزان عناصر موجود در خاک توجه داشت و برای استفاده میزان انها و همچنین کیفیتشان را انالیز کرد. از این رو آنالیز گوگرد گرانول به منظور تولید کود مورد نیاز بسیار قابل توجه میباشد. میتوان بنتونیت را بطور جداگانه هم در خاک استفاده کرد که البته قیمت کود گوگرد بنتونیت دار گرانوله به صرفه تر خواهد بود.

تاثیر گرانول گوگرد بر خاک

تاثیر گرانول گوگرد بر خاکاز مزایای گوگرد گرانوله برای خاک میتوان اصلاح خاک های شور و قلیا را نام برد و از انجایی که اکثر خاک های کشور ما دارای چنین شرایطی هستند استفاده از روش های مختلف میتواند در افزایش کیفیت و کمیت محصول نقش داشته باشد . گوگرد به روش های مختلفی میتواند وارد خاک شود مثلا :مصرف کودهای مختلف حاوی گوگرد ، هوادیدگی کانی های حاوی گوگرد ، استفاده از مواد اصلاح کننده حاوی گوگرد ، افزودن بقایای آلی به خاک. گوگرد موجود در خاک هک به روش های مختلفی از خاک خارج میشود: جذب توسط گیاهان و میکرو ارگانیسم ها ، ابشویی و خروج از خاک ، سوزاندن بقایای گیاهی و همچنین تصعید گوگرد از خاک.

مزایای گرانول گوگرد

مزایای گرانول گوگرد مشخصه ظاهری کود گوگرد بنتونیتی پاستیل داشتن رنگ سبز مایل به زرد است که ممکن است کمی بوی گوگرد داشته باشد و در صنعت کشاورزی به منظور اصلاح کننده خاک های قلیایی ، کود و تامین مواد مغذی برای گیاه مورد استفاده قرار میگیرد. مکانیسم عملکرد گوگرد بنتونیت دار به شرح زیر است: 

با به کار گیری این نوع گوگرد، بنتونیت موجود در ان به تدریج رطوبت موجود در خاک را جذب میکند و متورم میشود. به دنبال این تورم و افزایش حجم گوگرد بنتونیتی متلاشی میشود و گوگرد موجود در ان به ذرات ریز تر تبدیل میشود و این ذرات ریز به راحتی توسط خاک جذب میشوند و مورد استفاده قرار میگیرند. 

انواع گرانول گوگرد

انواع گرانول گوگردقیمت کود گوگرد گرانول متفاوت است و در سایت شرکت پالایش گاز خریدار گوگرد میتواند قیمت به روز انواع کود ها و فراورده های قابل استفاده گوگردی را بدست بیاورد.

عرضه قیمت فوب گرانول گوگرد بندر عباس

عرضه قیمت فوب گرانول گوگرد بندر عباسگوگرد های گرانول یا کلوخه ای در بندر عباس در پالایشگاه بندرعباس فراوری میشوند و اعتبار محصول تامین شده و قابل تایید است.با مراجعه به سایت این پالایشگاه میتوان مشخصات کامل درمورد گوگرد و نحوه پرداخت هزینه و زمان تحویل محصول را محاسبه کرد. همچنین سایت قابل اطمینان بوده و تسویه صرفا ریالی و مبنای محاسبه نرخ ارز آزاد در سایت سنا می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راه های ارتباطی با مدیر فروش:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی admin

مطلب پیشنهادی

فروش گرانول گوگرد

عرضه و فروش گرانول گوگرد در تناژ بالا

یکی از معضلات در عرضه و فروش گرانول های بورس مثل گوگرد که به نام …

دیدگاهتان را بنویسید