مجموعه گرانولا شما را به خرید بهترین انواع گرانول دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید. در اولین فرصت بررسی می‌گردد ( پیگیری از طریق واتس اپ )

مجموعه گرانول ساز

آنچه در این مقاله می خوانید...

انواع مواد گرانول دستگاه گرانول سازصنعت گسترده گرانول و گرانولسازهااقتصاد مجموعه های گرانولساز ایرانمعضلات تولید کنندگان و فروشندگان گرانولساز

همگی با جایگاه پلاستیک ها در زندگیمان اشنا هستیم، یکی از وسایلی که میتواند با اسیب های این پلاستیک ها مقابله کند گرانول خوراکی برای بدنسازی ساز است. تمام موادی که در اطراف ما هستند مملو از پلاستیک میباشند که بعلت قیمت ارزان ، دسترسی آسان و شکل پذیری راحت بسیار زیاد مورد استفاده قرار میگیرند. همین موارد که باعث افزایش استفاده از پلاستیک ها شده امروزه دردسر ساز شده اند و مارا با الودگی های ناشی از انباشت زباله های پلاستیکی مواجه کرده اند.برای مقابله با ابن حجم پلاستیک بهترین راه بازیافت انها میباشد چرا که با سوزاندن حجم زیادی از الودگی وارد محیط میشود و در صورت رها شدن در طبیعت سال های زیادی طول میکشد تا تجزیه شوند و حتی در صورت تجزیه هم الودگی هایی به خاک اضافه کرده و کیفیت خاک به شدت کاهش میابد.

مجموعه گرانول ساز

انواع مواد گرانول دستگاه گرانول ساز

انواع مواد گرانول دستگاه گرانول سازبرای کنترل پلاستیک هایی که در ابعاد و انواع مختلف یاخته میشوند باید انهارا بازیافت کرد. بازیافت پلاستیک به روش های مختلفی انجام میشود که یکی از این راه ها استفاده از دستگاه گرانول پلی پروپیلن در بورس ساز پلاستیک دست دوم میباشد که علاوه بر ایجاد اشتغال برای افراد که یکی از مشغله های مهم جامعه میباشد، پلاستیک های زاید که باعث ایجاد مشکلات زیادی میشوند دوباره قابل استفاده میشوند و به چرخه صنعت بازگردانده میشوند. البته دستگاه های گرانول ساز علاوه بر استفاده بعنوان بازیافت کننده مواد پلاستیک در ساخت گرانول های کود نیز کاربرد داشته و در کشاورزی بسیار مورد استفاده قرار میگیرند.

صنعت گسترده گرانول و گرانولسازها

صنعت گسترده گرانول و گرانولسازهادستگاه های گرانول ساز با توجه به کاربردی که دارند انواع مختلفی را شامل میشوند.  سازنده دستگاه گرانول ساز با توجه به نیاز صنعتگران و خریداران انواع مختلف را ارائه میدهد و همچنین قیمت این دستگاه ها میتواند متفاوت باشد. بطور مثال قیمت دستگاه گرانول ساز کود با قیمت دستگاه گرانول ساز عدسی و یا دستگاه گرانول ساز پودر بسیار متفاوت میباشد همانطور که این دستگاه ها برای کاربرد های مختلفی تولید شده اند. البته تولید گرانول برای هر نوع مصرفی سود زیادی برای تولید کنندگان بهمراه خواهد داشت و حتی با اجاره دستگاه گرانول ساز میتوان از سود تولید گرانول به هداف اقتصادی خود رسید‌. حداقل امکانات مورد نیاز برای راه اندازی کارگاه گرانول سازی به شرح زیر است:

  1. دستگاه گرانول ساز با ظرفیت ۱۲۰ کیلوگرم در ساعت
  2. دستگاه کندور ساز(در صورت بازیافت نایلون )
  3. سوله به مساحت حداقل ۵۰ متر مربع
  4. برق ۳ فاز بالای ۵۰ آمپر
  5. کپسول گاز(ماهانه ۲ عدد مورد نیاز میباشند)
  6. آب در ماه حدود ۱۰۰ لیتر

اقتصاد مجموعه های گرانولساز ایران

اقتصاد مجموعه های گرانولساز ایراندر واقع گرانول زمانی ساخته میشود که دستگاه اکسترودر که کاربردی شبیه به چرخ گوشت دارد پلاستیک یا هر ماده ای که قصد تولید گرانول از ان را دارند ذوب میکند و در سر اکسترودر یک کاتر وجود دارد که مواد خروجی را بصورت گرانول در اندازه های دلخواه جدا کرده و یا بصورت پودر تحویل میدهدچون موادی که در ابتدا تولید میشوند ممکن است دارای لبه های تیز باشند و در دستکاه ها قرار نمیگیرند و مشکلاتی بوجود می اورند از این رو انها را به صورت ساچمه های پلاستیکی کوچک در می اورند و یا بصورت پودر مورد استفاده قرار میدهند. خطوط تولید گرانول دو صورت هستند: خطوط تولید گرانول رشته ای که دارای لبه های تیز و خرده های پلاستیک هستند و خطوط تولید گرانول خشک که به صورت دانه های کوچی هستند و با توجه به اندازه انها جداسازی بوسیله پمپ هوا انجام میشود.

معضلات تولید کنندگان و فروشندگان گرانولساز

معضلات تولید کنندگان و فروشندگان گرانولسازبا توجه به افزایش قیمت های دستگاه های نو ، بازار خرید وفروش دستگاه گرانول کارکرده نیز رونق پیدا کرده و صنعتگرانی که هدف راه اندازی خط تولید خصوصی داشته باشند حتی با داستگاه های کارکرده هم میتوانند این کار را انجام دهند. البته سرمایه های دیگر برای راه اندازی خط تولید نیز باید مورد توجه قرار بگیرند اما درصورت انتخاب طرح مناسبی از دستگاه و هدف گذاری به سادگی میتوان از طریق سود فروش گرانول سرمایه را برگرداند.

 

 

لاله کیانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره بازاریابی داخلی و خارجی

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاوره بازاریابی داخلی و خارجی: لاله کیانی

راه های ارتباطی:

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ بیزینس: کلیک کنید

telegram icon تلگرام: sarzaminegeranul@

email icon ایمیل: lalehkiani777@gmail.com

مجموعه گرانولا شما را به خرید بهترین انواع گرانول دعوت می‌نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید. در اولین فرصت بررسی می‌گردد ( پیگیری از طریق واتس اپ )

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.