سرزمین گرانول
خانه / گرانول سولفات پتاسیم / مراکز خرید گرانول سولفات پتاسیم

مراکز خرید گرانول سولفات پتاسیم

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و افزایش جمعیت مردم جهان دیگر تولید و توزیع میوه ها و محصولات باغداری و کشاورزی به روش های سنتی و با استفاده از دستگاه ها و کود های گیاهی و حیوانی میسر نیست و حجم تولیدی و بازده محصولات کشاورزی و باغداری به روش سنتی جواب گوی حجم مورد نیاز بازار امروز نیست در نتیجه کشاورزان روی به استفاده از کود های جدیدی مانند گرانول سولفات پتاسیم آورده اند.

مراکز خرید گرانول سولفات پتاسیم

خواص گرانول سولفات پتاسیم

خواص گرانول سولفات پتاسیم گرانول سولفات پتاسیم و یا به اختصار و اصطلاح تجاری آن ( کود سولفات پتاسیم ) یکی از پر مصرف ترین و مناسب ترین کود های شیمیایی است که بر پایه ی دو عنصر شیمیایی بسیار مقوی برای خاک و گیاه، گوگرد و پتاسیم تولید شده است. این کود دارای قابلیت انحلال بسیار زیاد با دیگر کود های مایع است که می تواند در هنگام کاشت محصولات زراعتی و کشاورزی و یا در حین پرورش محصولات در یک یا دو نوبت بسته به میزان مصرفی در کنار کود های مایع دیگر به زمین تحت کشت اضافه شود تا بتواند قدرت و قوت خاک را به خوبی حفظ کند و محصول با کیفیتی را برای کشاورز به ارمغان بیاورد.
کود گرانول سولفات پتاسیم به شکل دانه های کوچکی به اندازه یک قرص و کمتر از آن می باشد که معمولا دارای رنگ های سفید و یا بی رنگ می باشد البته بسته به نوع استفاده و محل مورد استفاده از این کود می توان ابعاد بزرگ تری را نیز استفاده کرد تا از هدر رفت کود جلوگیری کرد. به طور مثال در زمین های زراعتی و تحت کشت یکسان از حالت پودری این کود استفاده می شود در حالی که در زمین های باغداری از دانه های درشت تر این محصول در پای درخت ها استفاده می شود تا از پراکندگی و پخش این کود در محل های غیر قابل نیاز جلوگیری شود.
از جمله خواص گرانول سولفات پتاسیم می توان به کنترل میزان مصرف آب توسط گیاه اشاره کرد که در کنار این موضوع استفاده از این کود سبب افزایش مقدار فتوسنتز در گیاه و تولید بیش تر آنزیم های مقوی و پروتئین نیز در گیاه یا درخت می شود.

شرکت توزیع گرانول سولفات پتاسیم

شرکت توزیع گرانول سولفات پتاسیم شرکت توزیع گرانول سولفات پتاسیم با توجه به کیفیت محصولات و قراردادن اصل مشتری مداری بر سر لوحه تجارت خود توانسته است با بهره گرفتن از دانش متخصصین مهندسان کشاورزی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا اقدام به تولید کود سولفات پتاسیم با بهترین کیفیت و مناسب قیمت موجود در بازار کند.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر در زمینه قیمت و روش خرید گرانول سولفات پتاسیم با کارشناسان سایت ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

دیدگاهتان را بنویسید