سرزمین گرانول
خانه / سولفات پتاسیم / مرجع خرید سولفات پتاسیم گرانوله

مرجع خرید سولفات پتاسیم گرانوله

سولفات پتاسیم گرانوله از جمله مواد شیمیایی است که می توان از آن برای به دست آوردن ترکیبات جدید و یا استفاده از آن در محیط های آزمایشگاهی استفاده نمود.

این محصول عمده با بهترین و نیز مرغوب ترین نوع کیفیت همراه بوده که در شکل های مختلف پودری و گرانوله در بازار با مناسب ترین قیمت به روش مستقیم و نیز بدون واسطه به فروش می رسند که فروش به این روش از لحاظ اقتصادی برای کشور مقرون به صرفه تر می باشد.

مرجع خرید سولفات پتاسیم گرانوله

موارد مصرف سولفات پتاسیم گرانوله

موارد مصرف سولفات پتاسیم گرانوله

این محصول عمده با ارزش دارای خواص و ویژگی های فراوان و نیز در نوع خود منحصر به فرد می باشد که در صنایع مختلفی از جمله صنعت کشاورزی، شیمیایی، غذایی و دارویی از کاربردهای زیادی برخوردار می باشد.

از خواص و مزیت های بارز ایننوع محصول عمده می توان به داشتن مزه شور و تلخ آن، دارای رنگ سفید به شکل کریستال های سفید و یا بی رنگ بوده، در دماهای مشخصی ذوب می شود، به راحتی در آب حل می شود، دارای ابعاد گوناگونی است، از آن به عنوان کود عالی استفاده های زیادی می کنند، و دیگر موارد که بسیار حائز اهمیت در نوع خود برای مصارف مختلف می باشد.

شایان ذکر است که برای خرید سولفات پتاسیم، می توان با مراجعه به مراکز و نمایندگی های عمده فروش در سراسر کشور که دارای مجوز های معتبر وزیر نظر شرکت های تولیدی معتبر هستند مراجعه و نیز با کیفیت بسیار عالی و نیز قیمت مناسب خریداری نمود که خرید به روش مستقیم و با حذف واسطه صورت می گیرد که خرید به این طریق برای خریدار مقرون به صرفه و برای فروشنده از سود و منفعت زیادی برخوردار می باشد.

تولید سولفات پتاسیم گرانوله

تولید سولفات پتاسیم گرانوله

روش تولید سولفات پتاسیم، به این صورت است که از روش های مختلفی در تولید این محصول استفاده می نمایند  که با توجه از مواد اولیه مرغوب در تهیه آن استفاده می شود که رایج ترین و نیز متداول ترین روش های تولید آن: واکنش کلرید پتاسیم با سنگ معدن لانگنبیتت، واکنش کلرید پتاسیم با اسید سولفوریک یا گوگرد دی اکسید، آب و اکسیژن، بازیافت از زباله های شکر می باشند که از استانداردهای روز دنیا نشأت گرفته و نیز کاملا ارگانیک و بهداشتی است که دارای اهمیت زیادی می باشد.

باید خاطر نشان کرد که استفاده از این نوع محصول عمده با ارزش در محصولات کشاورزی و نیز گیاهان سبب رشد و نمو و نیز افزایش مقاومت گیاه در برابر تنش های محیطی و نیز افزایش تولید و بهینه سازی کیفیت و نیز کمیت میوه و محصول زراعی و باغی می شود که در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
لاله کیانی
راههای ارتباط با مدیریت بازاریابی داخلی و خارجی:
mobile icon شماره موبایل: 09139819437
telegram icon کانال تلگرام: sarzaminegeranul@
email icon پست الکترونیکی: laleh.kiani@naboood.com

درباره ی لاله کیانی

دیدگاهتان را بنویسید